Ieri dimineata m-am trezit cu o umflatura mica la baza penisului, de culoare maro spre vanat

28-01-2008
nucleo.nucleo
Nu este medic/terapeut
nucleo.nucleo
poate ma panichez eu pe degeaba.dar trebuie sa stiu.Ieri dimineata m-am trezit cu o umflatura mica 8 de marimea unui bob de orez aprox) la baza penisului, de culoare maro spre vanat, , , , , parca semana cu o conopida.initial am crezut ca e unu cos, asa ca am stranso.si a inceput sa sangereze.chiar langa ea era un punct mic de aceeasi culoare, care a inceput sa singereze la fel.azitazi parca si-a schimbat culoarea spre roz. Nu stiu ce poate fi.contact sexual nu am mai avut cu nimeni de aproximativ 4 luni.Tot acum 4 luni am venit in Spania intr-o zona cu clima mai uscata.imi aduc aminte ca nu demult, aprox 2 luni.mi-au aparut niste pete maro descchis in exact acea zona insotite cu o slaba mancarime dar care nu au tinut foarte mult. asa ca nu le-am dat prea multa importanta.
5 comentarii
0
28-01-2008, ora 00:00
nucleo.nucleo
Nu este medic/terapeut
nucleo.nucleo
am citit undeva ca poate fi vorba despre negi genitali, deoarece oarecum prezint simptome similare, va rog, parerea voastra, si sfat sa ma duc la un urolog s-au e ceva ce poate fi tratat cu vreun unguient.
0
28-01-2008, ora 00:00
nucleo.nucleo
Nu este medic/terapeut
nucleo.nucleo
am citit undeva ca poate fi vorba despre negi genitali, deoarece oarecum prezint simptome similare, va rog, parerea voastra, si sfat sa ma duc la un urolog s-au e ceva ce poate fi tratat cu vreun unguient.
0
28-01-2008, ora 00:00
nucleo.nucleo
Nu este medic/terapeut
nucleo.nucleo
am citit undeva ca poate fi vorba despre negi genitali, deoarece oarecum prezint simptome similare, va rog, parerea voastra, si sfat sa ma duc la un urolog s-au e ceva ce poate fi tratat cu vreun unguient.
0
28-01-2008, ora 00:00
nucleo.nucleo
Nu este medic/terapeut
nucleo.nucleo
am citit undeva ca poate fi vorba despre negi genitali, deoarece oarecum prezint simptome similare, va rog, parerea voastra, si sfat sa ma duc la un urolog s-au e ceva ce poate fi tratat cu vreun unguient.
0
28-01-2008, ora 00:00
nucleo.nucleo
Nu este medic/terapeut
nucleo.nucleo
am citit undeva ca poate fi vorba despre negi genitali, deoarece oarecum prezint simptome similare, va rog, parerea voastra, si sfat sa ma duc la un urolog s-au e ceva ce poate fi tratat cu vreun unguient.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •