Ajutor urgent va rog - umflatura pe spate, bube peste tot pe corp

20-08-2010
AbS3nt
Nu este medic/terapeut
AbS3nt
Buna ziua, tatal meu care este plecat din Cipru avea de vreo 5, 6 ani aparuta o umflatura pe spate. Prima data nu se observa, dar cu timpul se facea mai mare.. acuma a ajuns ca sa-l deranjeze foarte tare, si e asa de umflata ca se observa si bluza peste.
Acum 2 saptamani a facut bube peste tot pe corp, a zis ca se simte rau si ca crede ca moare.
El nu poate sa se duca la doctor fiindca nu locuieste acolo, sta intr-o chirie si munceste pe unde apuca.
Imi este frica sa nu aiba Cancer sau ceva rau.
.
Scuzati daca nu este topicul bun pentru intrebarea asta dar e o urgenta,
3 comentarii
0
26-08-2010, ora 21:40
danubia
Nu este medic/terapeut
danubia
pai, mai Liviule, nu ai adresat nici o intrebare, de fapt ai descris o situatie...cam prea tragica ca sa fie adevarata, dar daca totusi e si daca tu te-ai exprimat asa de haotic pentru ca est teribil de ingrijorat si tulburat, atunci un bun sfat ar fi sa iti convingi tatal sa vina acasa sa se trateze. Roaga-te pentru el, o voi face si eu.
0
01-09-2010, ora 13:58
soloman iulia
Nu este medic/terapeut
soloman iulia
unchiul meu are 45 de ani si de o luna i s-a descoperit poliartrita.exista un tratament pentru tratarea definitiva a acesteia?mai cunoaste cineva un astfel de caz?cum de manifesta aceasta boala?cineva i-a recomandat sa mai faca un set de analize mai amanuntite la clinica Apollo.cunoaste cineva un medic bun specializat pe aceste afectiuni ale oaselor?
0
05-09-2010, ora 23:39
Rica Venturiano
Nu este medic/terapeut
Rica Venturiano
Urmariti topicul asta:

http://forum.romedic.ro/prod/poliartrita_?_046435.html

am postat acolo niste articole in limba romana, despre solutii foarte eficiente si fara efecte secundare.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.