Ajutor urgent, problema vaginala !

13-11-2009
smoke22
Nu este medic/terapeut
smoke22
Buna ziua, am 18 ani si am un prieten de 1 an cu care in urma cu vreo 3 luni am incercat sa fac sex.
Nu am reusit sa ducem actul pana la sfarsit, ma durea enorm a intrat in mine vreo 7cm buni.
Ok, prima data am inteles ca doare insa pe mine ma doare si acum dupa mai multe incercari in care la fel nu a reusit sa intre mai mult.
Mentionez ca eram foarte excitata, am folosit si lubrifiant, penisul lui nu e deosebit de mare (16 cm).
La primul contact sexual nu a curs sange...
Problema e ca nu reuseste sa intre mai mult de 5-7 cm fara sa ma doara foarte tare, aproape mi se face rau... si nu poate intra decat de cateva ori dupa care ma doare 2-3 zile.
La fel si cand facem doar petting, ma incalzesc pe urma ma doare cand ma racesc.
Mi-e frica sa merg la ginecolog asa ca pana atunci speram sa imi spuneti voi ce sar putea sa fie sau sa imi dati niste sfaturi (un remediu) orice, pe urma, in ultima instanta, voi apela la ginecolog.

V-as fi tare recunoscatoare, Multumesc Mult !
1 comentarii
0
02-12-2009, ora 17:33
speedy_gonzales
Nu este medic/terapeut
speedy_gonzales
De ce ti-e frica de ginecolog? Este singurul in stare sa-ti spuna ce trebuie facut. Crezi ca te omoara, sau ca vine cu bormasina sa-ti dea gaura? Nu inteleg de unde frica asta. Este foarte posibil sa trebuiasca sa-ti faca GINECOLOGUL (ca acasa nu merge) o incizie mica la intrarea in vagin. Mai e o problema: de ce crezi ca daca "penisul lui nu e deosebt de mare (16cm)" s-a termminat problema? Penisul lui poate sa fie de 10 cm si tot sa te doara foarte rau. Parerea mea este ca mai importanta este grosimea... Una e sa fie cat un creion, si alta e sa fie cat un sucitor de aluaturi, nu crezi?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici