Ajutor urgent!! pete rosii, penis uscat

19-12-2015
adrian1883
Nu este medic/terapeut
adrian1883
Buna ziua !
Numrle meu este Adi am 22 de ani si ma.confrunt cu o problema destul de ingrijoratoare. In urma cu 1 luna si 1 saptamana am avut contact neprotejat cu o prietena pe care o stiam de ceva timp, la vreo 2 sapt dupa contac am sesizat o mancarime a capului penisului ( mai mul in zona preputului) insotita de o secretie alb galbuie urat mirositoare. Am fost la medic i.am spus ce am facut si dansul mi.a prescris augmentin, spunand ca este o infectie. Am urmat acest tratament timp de 7 zile, dupa doar doua zile secretia diaparuse. La 1 sapt dupa tratament mi.a aparut in varful penisului o pata rosie de culoare rosie inchisa si uneori deschisa si de asemenea la baza capului penisului tot la fel o pata rosie inchisa, insa uneori ma mananca putin...alteori ma mai ustura putin dupa urinare penisul fiind putin 'uscat'. (de 1 sapt de cnd mi.au aparut acele 2 pete am folosit clotrimazol crema de 2 ori pe zi) Va rog sa.mi spuneti care este problema...nu pot ajunge la medic in urmat 2 sapt ca sunt plecat din tara. Multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: