Ajutor ! a crescut ceva alb mic la margea capului penisului!

21-05-2014
mihaigm
Nu este medic/terapeut
mihaigm
Buna ziua, am o problema de ceva timp! Cel putin de 4 luni nu am avut relatii sexuale insa dupa relatii (apropo au fost neprotejate) cam peste o saptamina imi aparuse niste bubite mici pe corp, cu apa! insa nu le-am luat in serios, am luat peste ceva timp pastile recomandat de la farmacie, insa un timp parca mai treceau, apoi iar au aparut, a trecut 4 luni si acum a crescut ceva alb micut la margina capului penisului, au fost dimineata scurgeri insa foarte rar si in cantitati mici, si totodata a mai persistat si miros tot dimineata insa tot ceva mai recent, acum sunt peste hotare, am fost la un medic si a zis ca nui grav mi-a dat pastile pe 20 de zile, se numesc Bilaxten 20 mg, le-am administrat deja 15 zile si bubitele de pe corp mai dispar insa acea chestie ce a crescut la marginea capului penisului este fara rezultat! Va rog sfatuitima cu vreo solutie referitor la asta, poate trebuie o solutie unguenta? ! multumesc anticipat.
2 comentarii
0
24-05-2014, ora 00:43
mihaigm
Nu este medic/terapeut
mihaigm
vreun comentariu ceva?????????
0
09-08-2014, ora 03:23
florinu
Nu este medic/terapeut
florinu
Poate fi un neg genital plan. o infectie cu hpv mergi la un dermato-veneorolog. El te poate ajuta.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.