Ajutor ! Problema penis !

27-12-2008
Sorin C
Nu este medic/terapeut
Sorin C
In primul rand vreau sa va urez sarbatori fericite tuturor. Sunt nou pe acest site/forum dar problema pe care o am m-a facut s aimi creez un cont si sa cer ajutorul vostru ! Am 19 ani, mi-am inceput viata sexuala pe la 16 ani ! Acum cateva luni am constatat cateva lucruri ciudate la penisul meu : 1. Am niste puncte albe de dimensiuni mici pe capul penisului. 2. Langa testicole si in stanga dar si in dreapta la incheieturi am niste mancarimi. Daca ma scarpin ma doare pe urma daca nu ma scarpin inebunesc... Ma irit in acele locuri si sunt rosu. 3. Imi apare pe penis o crema alb-galbuie urat mirositoare chiar daca ma spal foarte des ! Nu stiu ce sa ma mai fac ! Apelez cu disperare la voi ! Am nevoie de ajutor dar nu prea vreau swa merg la medic si ma gandesc ca poate stiti voi solutii care nu implica interventia vreunui medic ! Va multumesc anticipat : Sorin C
2 comentarii
0
27-12-2008, ora 06:38
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Ai o infectie genitala.Cumpara-ti de la farmacie Azytrox 500mg 6 pastile si ia cate una pe zi. Sa te speli zilnic si sa aplici crema de Nidoflor unde ai mancarimi.Problema este ca si partenera ta sigur are scurgeri urate si mancarime si trebuie sa se trateze si ea.Sex sa faceti numai cu prezervativ pe perioada tratamentului sau practicati abstinenta, avand in vedere ca tu esti si iritat in zona genitala.Dupa sarbatori e bine ca tu sa faci o testare a secretiei uretrale si partenera ta sa mearga la ginecolog pentru un frotiu vaginal si un test Papanicolau.Sarbatori fericite!
0
28-01-2012, ora 14:23
danyy09899
Nu este medic/terapeut
danyy09899
ajutor cand ating capu penisului ma ustura adica ma jeneaza rau ce sa fac?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.