Mi-a aparut de ceva vreme o pata rosie, nu prea mare pe penis

29-10-2007
uNu
Nu este medic/terapeut
uNu
Buna!Mi-a aparut de ceva vreme o pata rosie, nu prea mare, dar s-a extins putin de cand a aparut.NU am avut contact sexual(am 18 ani), dar ma masturbez:D...si nu sunt mandru de asta:(.ea a aparut pe capul penisului si s-a extins si la baza, pe preput.este de culoare rosie, produce mancarimi si un lichid...mai albicios, unsuros, urat mirositor.acea pata nu apare chiar intotdeauna, poate este ciudat, dar sunt zile in care nu se vede, parca nu as avea nimic.Am folosit Advantan crema dar nu prea vad nici un rezultat.Ce as putea incerca?ce tratament?As vrea sa stiu daca Este Grav???As vrea un raspuns cat mai serios.Va rog sa ma ajutati! Va multumesc anticipat.
4 comentarii
0
09-11-2007, ora 00:00
johny
Nu este medic/terapeut
johny
eu zic sa lasi rusine si tot, si cand iti apare sa te duci la un dermatolog. totusi incearca de la farmacie nizoral, cand faci baie te dai cu el, il lasi 5 min apoi te clatesti. bafta
0
31-01-2008, ora 00:00
Bodu
Nu este medic/terapeut
Bodu
:))haios karnat asta.din pacate...el nu se mai masturbeaza de mult.sunt doar 6 femei la un barbat.a 7-a cred ca e el...putzica...eu nu inteleg cum de il lasa cineva pe idiotu asta pe forum...lasa ca facem un apel.mai lasa replicele astea idioate...cat despre..pata, ce sa zic, igiena conteaza mult...la fel ca si protectia de sine...nu mai purta chiloti sintetici..si nu te sterge cu prospul altuia in zona genitala, NU TE MAI MASTURBA SALBATIC, si du-te la dermatolog...o sa se rezolve, poate fi doar o iritatie din cauza FRECARII..(PS: cand te duci la dermatolog sa nu-i spui ca te masturbezi...e o mare greseala:D )
0
01-02-2008, ora 00:00
johny
Nu este medic/terapeut
johny
rog pe cei care adm forumul sa nu mai lase pe cei precum karnat sa mai intre ca aici intra oameni cu probleme seriase. multumesc
0
01-02-2008, ora 00:00
Bodu
Nu este medic/terapeut
Bodu
da ce..crezi ca acest specimen nu are probleme :D??
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici