Ajutoooor nu ştiu ce sa mă fac va rog !:( Nu mi a venit menstruatia

02-07-2015
Maria9797
Nu este medic/terapeut
Maria9797
Nu mi a venit menstruatia, am ciclu neregulat...ciclul mi, a venit în 05.06.2015 iar eu am avut contact neprotejat în data de 27, 28.iar menstruatia trebuia sa vina în 1.07.2015..şi nu a venit...ce pot sa fac ? Menţionez ca în data de 30.06 temperatura era 36.50, în data de 01.07 era 36.57 iar în data de 02.07 era 36.66 tmperatura..mă poate ajuta vre-un doctor ?
1 comentarii
0
31-07-2015, ora 22:16
BiaBia27
Nu este medic/terapeut
BiaBia27
Temperatuta nu cred ca are legatura cu vre-un contact sexual poate fi din alte cauze, insa daca nu a ejaculat in vagin, nu prea exista sanse sa ramai.de asemenea exista si alte coincidente cand ai intarzieri ale ciclului sau unele simptome care ai impresia ca sunt datorita sarcinii, dar asa se intampla uneori coincidente sa crezi ca esti insarcinata datorita unor simptome asemanatoare sarcinii care sunt provocate de alti factori.si plus ca daca te stresezi normal ca iti intarzie, asa suntem noi fetele, ne stresam si asta poate fi un motiv al intarzierii ciclului menstrual.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul