Ajutati-ma va rog!!!:(( la primul na folosit prezervativul

22-05-2009
Ely_00
Nu este medic/terapeut
Ely_00
Nu demult cu citeva zile am avut 2 acte sexuale cu prietenul meu...singe n-a curs delok chiar daka a fost primul act sexual al meu deci eram virgina. mie frica pt k el la primul na folosit prezervativul, iar la cel deal doilea da.spunindu-mi ca nu as putea ramine insarcinata pt k el a facut asa.k nu a dat drumul spermei in timpul actului sexual.Mi-e frica ft tare. Dar as vrea sa cred in vorbele lui, pt k il iubesk si ma iubeste.implinim peste 1 saptamina jumate de an.MIE FRICA!!! Suneti-mi un rs va rog...!
2 comentarii
0
23-05-2009, ora 03:57
agnana manole
Nu este medic/terapeut
agnana manole
normal nu se ramine chiara asa repede insarcinata.La primul tau contact la durerea avuta , el nu a terminat in tine e sansa de 1 la o mie Inainte ca barbatul sa ejaculeze mai pot sta pe canal cite un amarit de spermatozoit care pleaca la plimbare fara sa intrebe si este posibil dar ce a fost chiar periculos a dat afara nu in vagin.Eu zic sa stai linistita Iar daca primul ciclu nu iti vine fa si tu un test de sarcina.Si mergi la genecolog pentru anticonceptionale. pup
0
23-05-2009, ora 11:19
Ely_00
Nu este medic/terapeut
Ely_00
:(.astept sa-mi vie ciclul, cred ca acesta va fi un raspuns.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici