penisul meu secreta un lichid transparent lipicios...

22-01-2010
utilizator_62460
Nu este medic/terapeut
utilizator_62460
Cand sunt cu prietena si ma sarut cu ea, atingeri fine, pipaieli, la un moment dat "imi dau drumul in pantaloni", penisul meu secreta un lichid transparent lipicios, nu e sperma propriu zis, dupa aceea penisul meu ramane pe pozitii, ramane sculat.De la ce ar putea fi??oare ma straduiesc prea tare?Mentionez ca sunt virgin, am 18 ani.Si ea e virgina, peste ceva timp o sa ne incepem viata sexuala amandoi, sfaturi???Va Multumesc!
4 comentarii
0
24-01-2010, ora 23:08
Pitagora
Nu este medic/terapeut
Pitagora
Eu nu inteleg exact intrebarea. De la ce ar putea fi lichidul respectiv? Lichidul despre care vorbesti este perfect normal sa apara atunci cand esti excitat, asa cum apare la femei lubrifierea. Te ustura, sau are un miros neplacut? Sau care e dubiul totusi? :)
0
25-01-2010, ora 14:27
utilizator_62460
Nu este medic/terapeut
utilizator_62460
Nu, nu ma ustura, nu are miros neplacut, aproape ca cel al spermei, am inteles ca este lichid preejaculator, apare cand esti excitat, si ca are rol de lubrifiere.Dar cum pot scapa de asta?ma jeneaza in fiecare zi sa am boxerii "uzi", foarte putin, nu e in catitati mari, cateva picaturi.
0
08-02-2010, ora 04:49
sergiu1010
Nu este medic/terapeut
sergiu1010
ar trebui sa spui multumesc de asta eu am problema cu asta ear tu te plingi, daca nu ai nevoie dami mie, glumeam
0
08-02-2010, ora 19:47
Pitagora
Nu este medic/terapeut
Pitagora
Nu se "scapa" de asta, pentru ca asa e normal sa fie. Asa este sanatos! Toti barbatii sanataosi au. Si noi, femeile, avem scurgere vaginala permanent si atunci cand suntem excitate, vaginul se lubrifiaza. E natural si perfect normal. Daca nu ni s-ar intampla asa, am fi bolnave si ar trebui sa consultam un doctor.
Nu te ingrijora, este perfect normal ce ti se intampla. Vorba lui Sergiu1010, spune "merci" ca ai, ca daca nu aveai, trebuia sa mergi la medic. :)
Toate bune!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici