Ajutati-ma! Va rog! am ceva la stomac sau este posibil sa fiu insarcinata?

10-02-2016
Andreeadom97
Nu este medic/terapeut
Andreeadom97
Buna ziua! Sunt racita de mai bine de o luna de zile si nu am consultat niciun medic deoarece sunt in Franta de 3 saptamani si nu sunt inscrisa niciunde...acum 4 zile am fost la mc si am mancat ceva ce nu mi.a placut deloc si de-atunci imi este foarte rau, adica vomit orice mananc, beau, orice pastina..la orice ora..am avut si febra..astazi mi-a venit sa lesin..simt nevoia sa scuip des pentru ca am gatul plin de mucozitati iar cand scuip, scuip sange...menstruatia mi-a intarziat luna aceasta..iar ultimul act a fost neprotejat...va rog sa-mi spuneti daca am ceva la stomac sau daca este posibil sa fiu insarcinata. Va multumesc!
3 comentarii
0
10-02-2016, ora 17:10
Dr. Albu Laura
Dermatovenerologie, Cluj-Napoca
Dr. Albu Laura
Mergeti la urgente! Daca de 4 zile nu mancati si nu beti apa, probabil aveti nevoie de rehidratare in perfuzie. Daca stati asa riscati sa faceti insuficienta renala.
Diagnostic online nu se poate!
0
10-02-2016, ora 17:27
Andreeadom97
Nu este medic/terapeut
Andreeadom97
Va multumesc frumos
0
10-02-2016, ora 17:45
Andreeadom97
Nu este medic/terapeut
Andreeadom97
O sa ajung cat mai repede posibil, dar stara de rau nu-mi trece deloc..iar stomacul parca ar fi o masina de spalat..am luat tot felul de pastile si ceaiuri si pentru un moment imi este bine dar dupa un timp imi este la fel de rau...va spun pentru ca acum pe moment nu am cum sa ajung la urgente iar stomacul ma termina...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.