Aderente

24-07-2008
madriana
Nu este medic/terapeut
madriana
Buna ziua,
As vrea sa va descriu problema cu care ma confrunt si in prezent. Acum trei ani am nascut prin cezariana, o fetita.La 8 luni un fir mi-a iesit prin piele si am foat la ginecolog si mi-a spus ca am intoleranta la fire.Apoi dupa doi ani si jumatate mai exact in aprilie anul acesta din cauza unui fir ce nu s-a absorbit am facut o punga cu puroi pentru care am fost nevoita sa fac o operatie caci aveam dureri si mi se si intarise zona repectiva.Am fost la doua ecografe care m-au indrumat sa iau legatura cu un chirurg sau un medic ginecolog. Am fost la un chirurg care abia dupa ce m-a deschis mi-a spus ca am avut o punga cu puroi.La ecografe mi-au spus ca am ceva aderente la nodurile firelor de la cezariana. Oare chiar nu se putea vedea acea punga de puroi care am avut-o la ecograf?Acum am din nou probleme cu un alt nod care se simte la palpare si ma doare, dar o durere suportabila. Insa imi este frica sa nu patesc ca si la celalalt nod. As vrea daca se poate sa-mi spuneti ce credeti dumneavoastra despre acest lucru si sa imi recomandati un medic in Bucuresti care ar putea sa ma vada. Va multumesc si astept raspunsul.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul