am prima oara un iubit si vreau un sfat

26-02-2009
DINADONA
Nu este medic/terapeut
DINADONA
Buna ziua! Am 17 ani si mi-am inceput viata sexuala cu prietenul meu care are 26 de ani. ne iubim si vrem sa ramanem impreuna. de cam doua luni facem dragoste cat de des putem dar nu stiu de ce nu ma pot controla. Cand este in mine si imi face imi tremura corpul si pleoapele si simt asa de parca ard toata, nu ma mai pot conrola deloc... Cred ca am orgasm ca ma simt sleita dupa ce termina. ce sa fac sa pot fi o partenera activa? Recunosc ca nu st obisnuita cu corpul lui, el fiind mai mare si cred eu ca foarte dotat pentru ca se da de fiecare data cu un ulei special sa intre usor si ma cam doare cand face mai tare, , pe la spate". Ma scuzati daca sunt in plus. Doina
3 comentarii
0
26-02-2009, ora 15:47
eleni theutokopulis
Nu este medic/terapeut
eleni theutokopulis
draga mea, nu esti in plus, vrei si tu sa afli cate ceva.
Intr-adevar diferenta de varsta este cam mare, mai ales ca tu nu esti comlpet matura la 17 ani.
Daca te iubeste mult, iubitul tau va avea rabdare sa te maturizezi.
Numai bine!
0
26-02-2009, ora 21:54
DINADONA
Nu este medic/terapeut
DINADONA
Multumesc frumos! Este oare posibil sa existe nepotrivire intre noi? Sa nu ma potrivesc cu el avand penisul mai mare si de aici durerile?
0
27-02-2009, ora 00:48
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Daca este chiar atat de dotat precum spui, atunci sa fie si el mai gentil si sa nu intre ca trenul in gara!!!Spune-i asta!!Si fiind mai mare decat tine, ar trebui sa stie cum sa se poarte cu tine!Si vb anastasiei, daca te iubeste o sa aiba rabdare sa te maturizezi, dezvolti etc.Daca ti-ai inceput viata sexuala de curand, este normal sa ai dureri o perioada de cateva zile, chiar o saptamana doua!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul si presiunea sexului la adolescenti
  • Orientarea sexuală a adolescenților
  •