am ameteli si nu ma pot tine pe picioare

23-08-2014
alynaa24
Nu este medic/terapeut
alynaa24
buna ziua! de cateva zile am niste ameteli si nu ma pot tine pe picioare simt ca dintr o data pot cadea jos...tin sa mentionez ca sunt in tratament pentru atacurile de panica dar niciodata de un an de zile nu am patit asa ceva de la ele...ma durut si capul fruntea si dupa am avut dureri in partea stanga si dreapta a capului de cateva secunde si dupa treceau...a inceput sa ma doara si urechile de 2 zile...ce pot avea vreo raceala puterinca la cap am luat si paracetamol sinius si nu am rezolvat nimic..ma puteti ajuta de la ce poate fii s au unde sa ma duc sa imi pot rezolva problema ca nu pot merge nici pe strada pentru ca am senzatia ca voi cadea intr o secunda jos.va rog ajutati ma..
p.s.am doar 26 de ani
5 comentarii
0
25-08-2014, ora 16:57
katy_p
Nu este medic/terapeut
katy_p
Buna!

Ai fost si la un neurolog?
Analize la sange ai facut?

Posibil sa fie alte cauze, nu neaparat de natura psihica.
0
26-08-2014, ora 11:31
alynaa24
Nu este medic/terapeut
alynaa24
Buna!nu am fost sapt viitoare sper sa ajung.da analize la sange am facut si mia iesit o inflamatie in corp dar nu am descoperit inca unde...medicul de fam mia zis ca poate am fost racita si daia mia aparut...dar cand le am facut nu am avut senzatile astea de lesin ca am momente cand nu pot sta in picioare...nu stiu nici cum sa le zic la sintome pt ca nu pot sa le explic bine...dar voi incerca la un neorolog
0
26-08-2014, ora 11:57
katy_p
Nu este medic/terapeut
katy_p
Da, incearca si la un neurolog si daca ti-a iesit inflamatie (infectie), nu o lasa asa, trateaz-o, toate sunt legate intre ele, organismul nostru este un sistem, se strica ceva, undeva, automat se strica si altceva, si tot asa.
0
26-08-2014, ora 12:17
alynaa24
Nu este medic/terapeut
alynaa24
Da voi incerca...multumesc pt sfat
0
26-08-2014, ora 12:23
katy_p
Nu este medic/terapeut
katy_p
Nu ai pentru ce.
Sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul