AJUTOR diaree, crampe abdominale

24-11-2010
ancatoderean
Nu este medic/terapeut
ancatoderean
Buna ziua!de 3 saptamani am diaree, crampe abdominale, am fost la 4 medici, mi s-a spus ca este enterocolita, dar nu imi trece oameni buni, am slabit 6 kg, am diaree, ma infund de medicamente, abia pot sa mananc, ca dupa fiecare masa am crampe, apoi cateva zile sunt bine, nu mai am diaree, dupa care imi revine, in timpul acesta ma balonez, am si un miros urat in gura, nu stiu ce se intampla, va rog sa ma ajutati, nu stiu ce mi se intampla, is slabita, nu sunt bagata in seama de nimeni, mi s-a facut o perfuzie joia trecuta si atat..3 retete am cumparat, acum iau Kreon10000, spasmomen si nexium de 40, pb e ca ma dor si rinichii de cateva zile, am si pb cu stomacul de mica, dar stomacul nu ma doare deloc, nu am acid, nimic..nici greata..absolut nimic..nu ma stiu nici ce sa mananc, simt o senzatie de foame intruna, efectiv sunt disperata.sa am infectie urinara sau o infectie cu giardia.???am tot stat si am citit, nu stiu ce sa mai cred, dar ideea e ca nu ma ajuta nimeni..va rog din suflet, daca stie cineva ce ar putea fi sa imi raspunda...am dus dimineata de buna voie un ex de urina si de scaun..nici un medic nu mi-a recomandat asta, aacum am zis ca ma duc de capul meu...Ajutor!!!
2 comentarii
0
24-11-2010, ora 14:03
ginamaria
Nu este medic/terapeut
ginamaria
zic sa te informezi si tu despre boala celiaca.succes
0
24-11-2010, ora 15:04
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Tot pe aici pe forum, gasesti ce te-ar interesa, despre simptome, analize si am mai facut cei care am fost in situatia asta.

http://forum.romedic.ro/arataprod.php?id_sub_cat=109id_cat=29id_prod=49332id_post=198543start=1mess=1
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.