AJUTOOR.. nu imi vine ciclul

17-03-2010
June
Nu este medic/terapeut
June
Buna ziua, am 12 ani si de chiar de destul de mult timp imi curge acea scurgere vaginala alb galbuie dar nu imi vine ciclul.sunt foarte ingrijorata.a, si nu stiu cum, dar imi apar si niste pete maronii pe chilot, destul de rar.nu stiu ce ar putea fi...colegei mele Maria i-a curs si ei acea scurgere vaginala si la un timp indelungat i-a venit menstruatia...adica acum 5 zile.sunt ingrijorata.adica, de ce ei i-a venit si mie nu daca aveam amandoua aceeiasi problema:? Va rog raspundeti-mi, sunt foarte ingrijorata, va rog spuneti-mi daca stiti cand imi vine, Sabina.
4 comentarii
0
17-03-2010, ora 21:36
June
Nu este medic/terapeut
June
V-a rog, pe toate fetele cu exprienta, raspundeti-mi cat mai repede, sunt in disperareeeeee
0
18-03-2010, ora 09:50
Dr. Boia Iulia Cristiana
Pediatrie, Bucureşti
Dr. Boia Iulia Cristiana
stai liniştită şi gândeşte-te că fiecare organism e diferit, nu trebuie la toate fetele la fel, , nu te mai lua după astfel de informaţii- nu contează că ai aceleaşi "simptome" la tine poate fi diferit. În plus primele cicluri pot fi mici cantitativ- chiar manifestate ca pete sau picături, nu cantitate mare
0
18-03-2010, ora 15:52
June
Nu este medic/terapeut
June
Va multumesc mult, doamna doctor :) M-ati lamurit si nu mai sunt ingrijorata :D, ce bine! Multumesc inca o data.
0
04-05-2016, ora 14:37
Iulianavalentina
Nu este medic/terapeut
Iulianavalentina
Oare cum o fi sexul la 12 ani? eu am 21 și nici măcar nu mi-am început viața sexuală. DOAMNE FERESTE!!!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  •