AJUTATI-MA VA ROG..inflamatii si mancarimi ale penisului

17-05-2009
jonylondon
Nu este medic/terapeut
jonylondon
bun gasit tuturor.
Am o mare problema :in toamna anului trecut o singura data am facut sex neprotejat si m-am ales cu o mancarime ciudata a capului penisului si niste bubite albe care care in timp se sparg si se usuca.De asemenea aveam usturimi in timpul urinarii.Nu m-am ingrijorat prea tare, fiindu-mi rusine sa merg la doctor, m-am tratat singur, un amic mi-a recomandat un unguent cu antibiotice spunandu-mi ca e doar o ciuperca.dupa cateva saptamani totul parea sa fi trecut, nici bubite, nici usturime, totul ok, insa dupa rapoarte sexuale repetate cu aceeasi persoana, insa de data asta sex protejat, simteam ca e ceva in neregula cu prostata:de 3-4 ori pe zi simteam o presiune repetata la prostata si aveam urinari dese.Am mers imediat la medic, am facut analize pentru boli cu transmitere sexuala:gonoreea, clamydya hiv sifilis, dar toate au iesit negative.Acum, dupa 7-8 luni de la primul act sexual bubitele la nivelul capului penisului au reaparut, mancarimile la fel.Treaba care ma ingrijoreaza cel mai mult este ca in ultimul timp au aparut ceva dureri testiculare, nu prea mari dar jenente uneori.De la ce ar putea veni aceste dureri?Ce ar trebui sa fac?recomandati-mi vreun tratament medical.VA ROG MULT AJUTATI-MA
1 comentarii
0
03-08-2009, ora 12:08
marian_1988
Nu este medic/terapeut
marian_1988
shi eu am aceiasi problema shi mia recomandat de la doctor sa ma spal cu ceai de salvie...da vad k tot nu mi-a treut shi as dori shi eu un sfat...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.