imi dau drumul repede :((((( help

09-02-2012
unknown23
Nu este medic/terapeut
unknown23
Se poate sa ma ajute cineva ?cu sfaturi binenteles...cand fac dragoste cu prietena termin imediat..2 minute maxim...Va rog ajutati-ma!
Cateodata dupa ce imi dau drumul..nu mi se mai scoala..nu inteleg de ce..
Ce as putea face sa nu-mi mai dau drumul asa repede.. prietena mea e dezamagita de fiecare data.. ca nu pot rezista mai mult..exista ceva exercitii sa nu-mi mai dau drumul asa repede?
? nush orice.. astept sfaturi din partea tuturor.
Va multumesc!!
13 comentarii
0
10-02-2012, ora 02:56
andrei2012
Nu este medic/terapeut
andrei2012
salut
eu m-am invatat...
daca imi vine sa imi dau drumu.. ma e opresc brusc... stau cateva secunde si reiau... nu stiu ce sa zic..
eu imi dau drumu f greu...cateodata vreau sa imi dau repede ea cica hai mai repede odata si se si enerveaza pt k am invatat sa ma controlez. cand iti vine. opreste-te stai 15 sec si dai iar.. si tot as.a. sa ai exercitiu, daca ma crezi eu pana imi dau prima data drumu.. imi ia minim 30 minute.. odata am stat si 50.. si cateodata nu imi dau deloc. poate e greu de crezut dar asa e.
0
10-02-2012, ora 10:36
unknown23
Nu este medic/terapeut
unknown23
Chiar si asa...am incercat nush ce sa fac..eu incerc de fiecare data sa ma abtin mai mult...e urat sa-ti simti partenera dezamagita ca-ti dai drumul repede..
Mai astept sfaturi..Va rog.:)

E bine de tine..as vrea si eu sa ma pot abtine macar 5-10 minute..
0
10-02-2012, ora 13:28
bitza.valentin
Nu este medic/terapeut
bitza.valentin
salutare, , , , scuze daca deranjez, , , am nevoie de un raspuns urgent daca se poate de la un medic, , , , am facut sex cu o fata, , o buna prietena, problema e ca era la menstruatie, , , asta e, , , , chestia e ca de atunci mi-au aparut niste bubite 3 la numar pe capu penisului, sunt ca un fel de negi, nu stiu cum sa le zic, micute, nu ma dor, nu ma ustura, etc..ce as putea face, , , va rog un raspuns, , , , , , , , , , imi este jena sa merg la un doctor, , , , , , multumesc anticipat
0
10-02-2012, ora 20:39
andrei2012
Nu este medic/terapeut
andrei2012
unknow23 nu e chiar asa placut
cateodata se si enerveaza k o tin asa mult k nu mai poate :)

nu stiu vezi cum e. eu nu imi dau sau imi dau fff greu dupa min 30 min
iar tu prea repede
incearca sa nu mai dai asa repede...
ia-o mai lent.
sau incearca... sa te masturbezi... inainte cu vrreo ora.. eu stiu sa iti dai drumu poate te tine mai mult
dar nu ti as recomanda
eu cand eram virgin.. venise o "c...a " la mine
ca na eram si eu baiat si vroiam sa mi incep viata sexuala...
si m am masturbat inainte cu vreo ora 2... si. pe urma nu mi se mai scula deloc
oricum e bine k esti potent si se scoala.. o sa inveti sa te mai controlezi...
mai rau era daca nu ti se scula.. daca nu puteai face nimic. cand simti k iti vine.. scoate repede penisul si.. pup'o.. mangai'o.. si pe urma i bagi iar... pare prostec da o sa te inveti... eu asa am facut ceva timp.. si vad ca acum daca simt k imi vine,. ma opresc brusc... stau 20 sec si dau iar cel putin ink vreo 10 min.. pe urma iar asa.. si tot asa.. pana cand vrei tu sa iti dai drumu... :D
0
11-02-2012, ora 00:15
unknown23
Nu este medic/terapeut
unknown23
Mersi mult Andrei.
Dar asa fac ma opresc mai stau oleaca..o mai pup dar ma ia imediat iarasi :)))
Cu timpul o sa trec peste asta sigur.
Dar e aiurea sa vad ca se simte aiurea.. dezamagita..si vreau sa schimb asta..nu-mi place..
Tocmai dasta am zis sa scriu aici pe forum sa vad poate ma ajuta careva ca a trecut prin asta multumesc.;)
Mai astept si alte parerri alte sfaturi :)
De la cei cu experienta binenteles.:)
0
11-02-2012, ora 04:16
andrei2012
Nu este medic/terapeut
andrei2012
nu ai pt ce.. fa asa.. eu asa am facut si merge acum se roaga sa termin mai repede:)))

incearca :D
0
11-02-2012, ora 14:37
unknown23
Nu este medic/terapeut
unknown23
Acum fac niste exercitii de control..
Si cred ca o sa dea rezultate de ieri m-am apucat.
Acu sa vedem.
Oricum tre sa trec peste acest moment.
Multumesc inca odata.
Inca astept si alte pareri:)
0
17-03-2012, ora 09:30
name
Nu este medic/terapeut
name
unkown 23 trb ca am trecuta si io prin faza asta cand vrei sa faci o partida cu partenera fa una mica inainte cu 2 ore si p urm 1 nr te va tine cel putin 30 min
0
17-03-2012, ora 15:44
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
eu am luat un spray...super dragon 600. merge de minune, nu iti dai drumul minim jumatate de ora. si e si bun. are vitamina e, plus ca are un miros super-placut. Ti-l recomand. o zii buna
0
26-09-2013, ora 10:41
alexandru199019
Nu este medic/terapeut
alexandru199019
pot sa ma contactez cu cineva care are informatie reala ca sa sa poata sa ma ajute si sa vb pe tema personala referetor la dragoste ma excit foarte repede si dau drumu !..eu sunt de prima data pe aicest sait si sper ca voi fi ajut ms mult
0
11-12-2013, ora 10:22
Liviu21
Nu este medic/terapeut
Liviu21
Pentru ejacularea precoce poti incerca un tratament cu suplimente naturiste. La mne foarte bine au intrat suplimentele Climax Control, dar exista pe piata foarte multe remedii de genu. Incearca ca in timpul curei sa tii o dieta echilibrata si sa faci exercitii zilnice, deoarece si asta poate ajuta!
Sper sa iti rezolvi problema!
Numai bine!
0
07-01-2014, ora 21:40
mariusalexe
Nu este medic/terapeut
mariusalexe
Am 31 ani, si inca de la 16 ani am avut probleme de acest gen. Am fost si la o clinica privata am fost consultat si mi s-a recomandat o alimentatie mai sanatoasa(sa renunt inclusiv la cola) si niste pastile. Dupa 3 luni de la 30 secunde ajung la 25 minute. Mai e si antrenamentul muschiului PC, dar in principiu pastilele sunt bune. -*. Nu ai ce pierde. nu fumezi cateva zile si iti iei pastilele. Asa suntem noi barbatii ne calicim exact cand nu trebuie

(*modificat de admin)
0
16-04-2014, ora 20:21
Psiholog Stefan Liviu
Psihologie, Ploieşti
Psiholog Stefan Liviu
Ejacularea precoce este o problema foarte delicata a barbatului. De cele mai multe ori dorinta de a satisface femeia induce o stare de maxima emotionalitate si astfel nu se mai poate stapani concentrarea; apoi sunt probleme legate de hipersensibilitatea de la nivelul coroanei peniene; pauze mai mari, frecvente, intre contactele sexuale; diminuarea duratei libidoului sau chiar eliminarea acestuia. Si chiar si asa daca apare trebuie sa stim cum sa prelungim aparitia ejacularii - a orgasmului - care se poate realiza cu rezultate apreciabile prin sexexercitii.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: