16 ani fara erectie la primul contact sexual...

06-11-2010
mr.zibit
Nu este medic/terapeut
mr.zibit
De curind am hotarit cu prietena mea sa ne incepem viata sexuala, eu am 16 ani ea are 18... suntem ambii virgini...
Toate bune si frumoase, am avut un preludiu cam lung vre-o ora jumatate poate doua in care am avut erectie dar parca era slaba... am mimat practic actul sexual semi dezbracati doar in lenjerie... cind a venit momentul sa punem prezervativul erectia a disparut... Imi era teama sa nu se intimple asta si ma gindesc ca preludiul prea lung si frica mea psihologica sa fi fost de vina... totusi care e problema? cind ma masturbez am erectie dar nu foarte mare, adica penisul se intareste si are o pozitie aproape orizontala dar nu-mi dau seama daca e puternica...
De asemenea am avut un punct cu sebuum paremi-se pe testicul dar care s-a spart de la sine si apoi a disparut...
Care este problema si ce pot face ca sa nu se mai intimple
1 comentarii
0
07-11-2010, ora 10:48
mr.zibit
Nu este medic/terapeut
mr.zibit
Nu faceti prostia sa generealizati, cu tot respectul da nu v-am cerut sa ma judecati, nici situatia s-o judecati nu aveti dreptul, v-am cerut parerea din punct de vedere medical, daca e sau nu de ordin psihologic... atita tot
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici