mi-a introdus doar 2 degete in vagin si parca apoi am vazut pete rosii pe chilot. Dezvirginare?

06-02-2011
nimeni!
Nu este medic/terapeut
nimeni!
Nu am avut niciodata contact sexual insa mi s-au introdus doar 2 degete in vagin si parca apoi am vazut pete rosii pe chilot. Dezvirginare? Iar daca urmatoarele dati contin lichid preejaculaor poate duce la o posibila sarcina? Iar petele galbui maronii de pe chilot ce la ce pot fi? Va rog sa-mi raspundeti..
3 comentarii
0
07-02-2011, ora 19:31
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
1. e posibil sa te te fi dezvirginat
2. e putin posibil sa fii ramas insarcinata "din degete", dar daca este sperma, indiferent de modul in care ajunge in vagin, sarcina e posibila
3.numai prin analiza secretiei poti stii ce e scurgerea aceea
4.ai grija de tine, si "joaca" e un lucru serios, esti femeie si trebuie sa fii sigura de asta...
0
08-02-2011, ora 18:40
DNEC
Identitate neconfirmată
DNEC
Chiar virgina, poti ramane insarcinata: cu degetul se poate introduce sperma in vagin, chiar si lichidul dinaintea ejacularii poate duce la sarcina, intr-o masura mai mica. Deci virginitatea nu inseamna protectie! (ma refer la fetele cu ciclu menstrual). Faceti sex/degete in afara zilelor 9-19 a ciclului menstrual (la un ciclu regulat de 28 de zile) cand exista riscul de a ramane insarcinata sau folositi prezervativ.
0
08-02-2011, ora 18:43
DNEC
Identitate neconfirmată
DNEC
Petele maronii sunt de obicei de la sange (semnifica sange in cantitate foarte mica). Daca e o secretie galbuie, verzuie, albicioasa, abundenta, urat mirositoare...poate fi vorba de o infectie.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: