testicolul stang este lasat in jos... penis mic

23-05-2008
Julyan
Nu este medic/terapeut
Julyan
Ma numesc Iulian si am 16 ani. Am 2 probleme cu organele mele sexuale. In primul rand testicolul stang este lasat in jos, nu am nici un fel de dureri, nu stiu din ce cauza dar ma ingrijoreaza foarte mult si acum sunt impreuna cu o fata care vrea sa avem relatii sexuale iar eu o refuz din cauza ca nu sunt sigur pe mine din aceasta cauza. Si inca un motiv penisul meu are marimea de 15cm, mi se pare mic si nu am relatii sexuale pentru ca nu vreau sa ma fac de rusine. Astept sfaturi, multumesc anticipat
3 comentarii
0
23-05-2008, ora 00:00
user_nou
Nu este medic/terapeut
user_nou
iarta-ma, esti dus.
1. toti avem un testicul mai sus si unul mai jos, lucru mai mult sau mai putin vizibil, asta pt ca sa nu se ciocneasca intre ele, fara gluma
2. 15 cm cred ca iti (ii) ajung :)
3. n-ai nici cel mai mic motiv sa fii nesigur pe tine
4. succes
0
24-05-2008, ora 00:00
Julyan
Nu este medic/terapeut
Julyan
ms mult :) chestia asta chiar nu o stiam, dar mai am o intrebare penisul imi va mai creste? eu am 16 ani
0
08-06-2008, ora 00:00
sexy_&_rea
Nu este medic/terapeut
sexy_&_rea
dragutule, penisul tau va fi o surpriza pentru tine.lasa timpul sa treaca putin si vei vedea, ok? si nu vei ramane cu fata asta vei avea si altele.pe care le vei surprinde.recomand rabdare si poate un sport pentru dezvoltarea unu corp atractiv si atletic. bafta mare la fetite !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Lovitură la/în testicule
  •